Kamil Skierski – Doradca Kredytowy

Doradca kredytowy Kamil Skierski

Witam, nazywam się
Kamil Skierski

Jestem Doradcą Kredytowym. W codziennej pracy zajmuję się pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań bankowych dla moich Klientów. Analizuję ich potrzeby, preferencje i możliwości – tak, aby zastosowane rozwiązania pozwalały realizować założone przez nich cele, ambicje i marzenia.

Wiem, że od powodzenia w pozyskaniu dodatkowego finansowania zależy wiele – kredyt gotówkowy pomagać może bowiem w zorganizowaniu wymarzonego ślubu; kredyt hipoteczny jest kluczowy dla budowy szczęścia w gronie rodziny we własnym mieszkaniu; zaś kredyt dla firm daje szansę rozwoju biznesu.

Dlatego do każdej sprawy podchodzę nie tylko z dużą dozą profesjonalizmu, ale także zrozumienia i empatii. Ta postawa pozwoliła mi na zbudowanie bazy zadowolonych Klientów, którzy polecają mnie i moje usługi dalej – swoim bliskim, rodzinie czy współpracownikom. Specjalizuję się w pośrednictwie i doradztwie kredytowym osobom indywidualnym i firmom.

W moim portfolio znajduje się 16 instytucji finansowych, których dynamicznie zmieniające się oferty nie mają przede mną tajemnic. Wypracowane przez lata relacje z ich pracownikami pozwalają mi na negocjowanie warunków, które są nieosiągalne dla innych. Biegle poruszam się w świecie kredytów hipotecznych, gotówkowych i kredytów dla firm,

Nie szczędzę wysiłków mających na celu pozyskanie dla moich Klientów najlepszych rozwiązań. Co ważne, rozliczam się bezpośrednio z instytucjami finansowymi, zatem współpracując ze mną nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Zapoznaj się z moją ofertą – jeśli zaś chcesz poznać swoje możliwości, serdecznie zapraszam do kontaktu!

Wieloletnie
doświadczenie

Mój związek z branżą finansową sięga 2012 roku, kiedy to rozpocząłem pracę w grupie Open Finance. Przez dwa lata zdobywałem cenne doświadczenie i poznawałem tajniki mojego fachu w oddziałach w Toruniu i Bydgoszczy. Kolejnym krokiem i elementem mojego zawodowego rozwoju było rozpoczęcie współpracy z firmą Expander jako partner biznesowy. W ciągu trzech i pół roku zbudowałem i prowadziłem dwa oddziały franczyzowe (w Toruniu oraz Bydgoszczy), będąc jednocześnie najmłodszym Dyrektorem oddziału w Polsce – spośród prawie 100 placówek działających pod szyldem Expandera!

Rozwijam się
dla Was

Teraz skupiam się w stu procentach na najbardziej samodzielnym i zapewne najważniejszym projekcie w mojej karierze Doradcy Kredytowego – KamilSkierski.pl. Oczywiście nie osiadam na laurach, wręcz przeciwnie! W mojej codziennej pracy niezwykle ważnym jest nieustanny rozwój, pewne i bezbłędne poruszanie się w gąszczu bankowych regulacji oraz dżungli zmieniających się ofert. Każdy Klient i każda sprawa uczy mnie czegoś nowego, jest impulsem do dalszego rozwoju i doskonalenia umiejętności – czy to kredyt hipoteczny, czy to kredyt gotówkowy, czy to kredyt na firmę.

Moja praca
to pasja

Mam to ogromne szczęście, iż moja praca jest moją pasją i daje mi ogromną satysfakcję. Cieszę się radością moich Klientów i możliwościami, które otwierają się przed nimi dzięki moim działaniom. Chętnie pomogę i Tobie – zapoznaj się z moją ofertą, zobacz, jak pracuję i jak zmieniam życie moich Klientów.