Kamil Skierski
Doradca Kredytowy

Jestem Doradcą Kredytowym. W codziennej pracy zajmuję się pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań bankowych dla moich Klientów. Analizuję ich potrzeby, preferencje i możliwości – tak, aby zastosowane rozwiązania pozwalały realizować założone przez nich cele, ambicje i marzenia.

+1000 Zadowolonych klientów
15 Banków w ofercie
12 Lat doświadczenia

Wieloletnie doświadczenie

Mój związek z branżą finansową sięga 2012 roku, kiedy to rozpocząłem pracę w grupie Open Finance. Przez dwa lata zdobywałem cenne doświadczenie i poznawałem tajniki mojego fachu w oddziałach w Toruniu i Bydgoszczy. Kolejnym krokiem i elementem mojego zawodowego rozwoju było rozpoczęcie współpracy z firmą Expander już jako partner biznesowy. W ciągu trzech i pół roku zbudowałem i prowadziłem dwa oddziały franczyzowe (w Toruniu oraz Bydgoszczy), będąc jednocześnie najmłodszym Dyrektorem oddziału w Polsce – spośród prawie 100 placówek działających wtedy pod szyldem Expandera! Dzisiaj jako partner biznesowy współpracuję z najszybciej rozwijającą się firmą Doradztwa Kredytowego w Polsce jaką jest Lendi.

Rozwijam się dla Was

Od wielu lat w stu procentach skupiam się na najbardziej samodzielnym i zapewne najważniejszym projekcie w mojej karierze Doradcy Kredytowego – KamilSkierski.pl. Oczywiście nie osiadam na laurach, wręcz przeciwnie! W mojej codziennej pracy niezwykle ważnym jest nieustanny rozwój, pewne i bezbłędne poruszanie się w gąszczu bankowych regulacji oraz szeregu zmieniających się ofert. Każdy Klient i każda sprawa uczy mnie czegoś nowego, jest impulsem do dalszego rozwoju i doskonalenia umiejętności– czy to Kredyt Hipoteczny, czy to Kredyt Gotówkowy. Każda transakcja jest inna, ma swoją specyfikę i do żadnej nie można przyłożyć tego samego szablonu. Może dlatego to tak wciąga i po latach się nie nudzi?!

Moja praca to pasja

Mam to ogromne szczęście, iż moja praca stała się moją pasją i daje mi ogromną satysfakcję. Cieszę się radością moich Klientów i możliwościami, które otwierają się przed nimi dzięki moim działaniom. Chętnie pomogę i Tobie – zapoznaj się z moją ofertą, zobacz, jak pracuję i jak zmieniam życie moich Klientów.
Umów się na konsultację kredytowe już dziś.

Zobacz jak oceniają moją pracę Klienci w Social Mediach

Kształt - wyślij! Kształt łączący obiekty

Na podstawie 233 opinii

Kształt - wyślij!Kształt łączący obiekty

Na podstawie 223 opinii

google

Piotr Mianowski (Mianos)

Szczerze z czystym sumieniem Polecamy! Cieszymy się, że od samego początku byliśmy w dobrych rękach. Pan Kamil wraz z asystentką Panią Sandrą bardzo szybko, sprawnie przeprowadzili i koordynowali nas przez cały proces składania wniosku o kredyt hipoteczny, przy jakichkolwiek pytaniach zawsze byli pod telefonem. Otrzymaliśmy pozytywną decyzje w zaledwie 9 dni od złożenia wniosku!! Bardzo dziękujemy za pomoc. ❤️ Pozdrawiamy Natalia i Piotr

google

Damian Hetman

Pan Kamil to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu. Dzięki jego pracy jak i Pani Sandry, cały proces kredytu hipotecznego przeszedł bardzo szybko. Na każde moje pytanie otrzymałem szczegółową odpowiedź, a do banku musiałem udać się jedynie podczas podpisywania umowy, dzięki czemu zaoszczędziłem sobie wiele cennego czasu. Szczerze mogę polecić Pana Kamila, jest to osoba kompetentna, i jeżeli ktoś szuka pomocy ze znalezieniem najlepszych warunków kredytowych, to jak najbardziej Pan Kamil jest odpowiednią osobą.

google

Przemysław Krajewski

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Kamila. Jego szybka reakcja na moje zapytania oraz skuteczność w prowadzeniu procesu sprawiły, że czułem się pewny i komfortowo podczas uzyskiwania kredytu. Chciałbym podkreślić, że Pan Kamil nie tylko skutecznie zajął się formalnościami, ale także wykazał się zaangażowaniem i opieką nad całym procesem. Aktywne interesował się każdym etapem. Polecam go z czystym sumieniem.

google

Natalia Rygielska

Merytorycznie i cierpliwie wytłumaczone każde zagadnienie lub pytanie. Stały kontakt, profesjonalizm i zaangażowanie to tylko mały procent pozytywnych cech Pana Kamila. Jakiekolwiek obawy znikają w mgnieniu oka z taką pomocą! Zdecydowanej polecam 😌

google

Grzegorz Rabeda

Skuteczność, profesjonalizm a także poczucie bezpieczeństwa dla klienta w całym procesie. Pan Kamil Skierski poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy na formalności i przeanalizowanie naszej sytuacji. Przeszliśmy przez cały proces z poczuciem, że jesteśmy w najlepszych rękach. Z całego serca rekomenduje ! 🙂

Skontaktuj się ze mną już dziś, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.