Kredyt Gotówkowy

Kredyt Gotówkowy jest popularny ze względu na elastyczność wykorzystania środków, ale charakteryzuję się wyższym oprocentowaniem niż kredyt hipoteczny, ze względu na brak zabezpieczenia. Kredytem Gotówkowym jest też Kredyt Konsolidacyjny, którym możemy spłacić nasze obecne zobowiązania np. zmniejszając miesięczne obciążenie. Sukcesem jest wybór najtańszego kredytu niestety w związku z dodatkowymi ubezpieczeniami czy prowizjami często sugerowanie się samym oprocentowaniem czy marżą okazuję się błędne. Dlatego warto zaufać Doświadczonemu Doradcy Kredytowemu, który skupi się na szukaniu najtańszego rozwiązania, a Ty w tym czasie będziesz mógł planować wydatki.

Nasza współpraca krok po kroku

1

Formularz

Wypełniając formularz przekazujesz mi wszelkie dane do obliczenia zdolności kredytowej i zaplanowania prac nad Twoim kredytem. W ten sposób omijasz nudne z Twojej perspektywy spotkanie dotyczące sprawdzenia zdolności.

1
2

Analiza

Analiza Twojego formularza w zależności od aktualnego obłożenia zapytaniami trwa od jednego (1) do trzech (3) dni roboczych. Podczas analizy mogą pojawić się dodatkowe pytania lub prośba o dodatkowe dokumenty.

2
3

Rozmowa

Wstępna rozmowa kredytowa, podczas której otrzymujesz informację na temat swojej zdolności kredytowej. Na tym etapie dostajesz ode mnie wszelkie instrukcje, podpowiedzi oraz nakreślamy wstępny plan dalszego działania.

3
4

Spotkanie Ofertowe

Następuję w momencie, w którym chcemy podchodzić do procesu kredytowego. Na spotkaniu otrzymujesz oferty, które z Twojej perspektywy stanowić będą najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Twoich możliwości finansowych.

4

Skontaktuj się ze mną już dziś, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.