Kredyt Hipoteczny

Kredyt Hipoteczny to forma kredytu udzielanego przez bank, która jest zabezpieczona Hipoteką na nieruchomości. Najczęstszym celem Kredytu Hipotecznego jest budowa domu, zakup domu lub mieszkania ale może być także wykorzystywany na inne cele związane z nieruchomościami, takie jak remont czy spłata innych zobowiązań hipotecznych lub konsumpcyjnych.

Nasza współpraca krok po kroku

1

Formularz

Wypełniając formularz przekazujesz mi wszelkie dane do obliczenia zdolności kredytowej i zaplanowania prac nad Twoim kredytem. W ten sposób omijasz nudne z Twojej perspektywy spotkanie dotyczące sprawdzenia zdolności.

1
2

Analiza

Analiza Twojego formularza w zależności od aktualnego obłożenia zapytaniami trwa od jednego (1) do trzech (3) dni roboczych. Podczas analizy mogą pojawić się dodatkowe pytania lub prośba o dodatkowe dokumenty.

2
3

Rozmowa

Wstępna rozmowa kredytowa, podczas której otrzymujesz informację na temat swojej zdolności kredytowej. Na tym etapie dostajesz ode mnie wszelkie instrukcje, podpowiedzi oraz nakreślamy wstępny plan dalszego działania.

3
4

Spotkanie Ofertowe

Następuję w momencie, w którym chcemy podchodzić do procesu kredytowego. Na spotkaniu otrzymujesz oferty, które z Twojej perspektywy stanowić będą najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Twoich możliwości finansowych.

4

Skontaktuj się ze mną już dziś, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.